Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Wicomt

Stručný popis CK WICOMT

Cestovní kancelář WICOMT byla založena v rámci společnosti WICOMT (*W* International COMmerce and Travel) v roce 1991. Cestovní kancelář WICOMT je součástí společnosti WICOMT spol. s r. o. jehož činnosti obchodní, realitní a pojišťovací jsou výrazně rozvinuté. V oblasti cestovního ruchu se úzce specializuje na Bulharsko. Destinaci, kterou nabízí již od svého vzniku a tak kvalita produktu a znalost místních poměrů opravňuje CK WICOMT používat výraz specialista na Bulharsko. Je členem i bulharských asociací pro cestovní ruch. I proto si této ryze české společnosti v Bulharsku velmi váží a je váženým pojmem.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Palma Travel

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK WICOMT zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Bulharsko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Bulharska, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK WICOMT.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Wicomt jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost