Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK NECKERMANN

Stručný popis CK Neckermann

CK Neckermann je dceřinnou firmou koncernu Thomas Cook Group plc, druhého největšího hráče ve svém oboru v Evropě. Thomas Cook Group představuje celkem 37 touroperátorů, mezi nejvýznamnější z nich patří Neckermann Reisen v Německu, Rakousku, Belgii, Holandsku, Francii, v Polsku a v Maďarsku. Pod Thomas Cook Group spadá více než 2.400 cestovních kanceláři a 19.800 zaměstnanců na celém světě. V roce 2005/2006 využilo služeb cestovních kanceláří patřících k holdingu Thomas Cook Group více než 13,6 miliónů zákazníků v celé Evropě.

Zájem o cestování s německými touroperátory každoročně roste, a i proto ve spolupráci s naším mateřským koncernem Thomas Cook přišla CK Neckermann na český trh s vlastním zájezdovým produktem, který nabízí pod obchodní značkou Neckermann Cestovní kancelář. Inzerované ceny budou uváděny jako konečné, tj. včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku, s možností dokoupení fakultativních služeb.

S Neckermann Cestovní kancelář se můžete vydat k moři, autem po Evropě, do předních lyžařských středisek, nebo na romantický víkend do jedné z evropských metropolí, či vyrazit za zábavou do jednoho z našich zábavních parků. V nabídce letních zájezdů k moři nechybí Bulharsko (a to letoviska Slunečné pobřeží a Zlaté Písky), dále Egypt, Řecko, Španělsko a Turecko.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Neckarmann

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Neckermann zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Bulharsko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Bulharska, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Neckermann.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Neckermann jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost