Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Blue Bell

Stručný popis CK Blue Bell

Cestovní kancelář Blue BELL je specialistou na dovolenou v Bulharsku. Nabízí letní i zimní zájezdy do Bulharska. Mezi oblíbená letní bulharská letoviska patří Primorsko, Svatý Vlas, Slunečné pobřeží nebo Nesebar. Kromě Bulharska má CK Blue Bell v nabídce též Španělsko a Řecko. Samozřejmostí je široká nabídka last minutů i first minutů. Neváhejte a vybírejte z bohaté nabídky zájezdů.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Blue Bell

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Blue Bell zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Bulharsko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Bulharska, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Blue Bell.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Blue Bell jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost