Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Ancora

Stručný popis CK Ancora

CK Ancora byla založena v roce 1991. Ve své nabídce má kromě zájezdů do Bulharska, také zájezdy do Řecka, Egyptu, Turecka, Itálie, Chorvatska, Portugalska  a na ostrovy Madeira a Malta.

Při příležitosti světového dne turismu rada města Primorska ohodnotila vysokou kvalitu služeb CK Ancora oceněním jako nejlepší touroperátor roku 2005, 2007 a 2011.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Ancora

přes tyto získáte jako poděkování speciální bonus. Nárok na slevy od CK Ancora zůstávají zachovány, speciální bonus navíc poskytují jen tyto stránky Bulharsko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Bulharska, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Ancora.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Ancora jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost