Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Alivia

Stručný popis CK Alivia

CK Alivia se specializuje na zájezdy do Bulharska. V její nabídce najdete destinace Svatý Vlas, Sluneční pobřeží, Sozopol, Pomorie, Primorsko, Kiten, Lozenec a Achtopol.  Dále pořádá CK Alivia zájezdy do Řecka, konkrétně na ostrov Thassos.

Do Bulharska s námi můžete letecky na 8 nebo 15 dní z letiště v Praze, Brně nebo Ostravě. Odlétáme ze všech letišť po celé léto vždy v sobotu, většinou denní lety. Z Prahy jsme sobotní odlety posílili ještě o páteční odlety.

Do Řecka s námi můžete letecky na 8 nebo 15 dní z letiště v Praze, Brně a Ostravě. Odlétáme ze všech letišť po celé léto vždy ve středu, denní časy odletů.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Alivia

přes tyto získáte jako poděkování speciální bonus. Nárok na slevy od CK Alivia zůstávají zachovány, speciální bonus navíc poskytují jen tyto stránky Bulharsko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Bulharska, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Alivia.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Alivia jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost