Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Zebra

Hotel Zebra se nachází v centrální části letoviska Carevo a je vzdálen cca 150 m od městské pláže. Městská pláž je písečná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Oblast je Bulharsko.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Zebra, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování v hotelu Zebra

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek) a chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, lobby bar, dva panoramatické výtahy, směnárna, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, internetová místnost (za poplatek), restaurace, venkovní bazén s dětskou částí, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, konferenční sál, parkoviště.

Doporučení pro hotel Zebra

Hotel Zebra s příjemnou a klidnou atmosférou, kvalitní ubytování, výborná poloha - nedaleko centra a blízko pláže. Ideální pro klienty všech věkových kategorií.

Pláž

Městská pláž, vzdálená cca 150 metrů od hotelu, je písečná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Poloha

Hotel Zebra se nachází v centrální části letoviska Carevo a je vzdálen cca 150 m od městské pláže.

Stravování

Dle ck, snídaně se podávají formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří (servírované).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.