Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stará Kašta

Dobře udržovaný hotel rodinného typu s příjemným venkovním posezením v místní restauraci s vynikající kuchyní. Mezi klienty CK velmi oblíbený. Pláž je písečná, prostorná, dlouhá přes jeden kilometr a svažující se postupně do moře. Je vzdálená cca 450 m od hotelu. V letovisku najdete i menší písečnou pláž, vzdálenou cca 100 m od hotelu. Slunečníky (mimo vyhrazený prostor CK) a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži – občerstvení, bary, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, windsurfingu atd. (vše za poplatek).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Stará Kašta, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Doporučení po hotel Stará Kašta

Dobře udržovaný hotel rodinného typu s příjemným venkovním posezením v místní restauraci s vynikající kuchyní. Mezi klienty CK velmi oblíbený.

Pláž

Pláž je písečná, prostorná, dlouhá přes jeden kilometr a svažující se postupně do moře. Je vzdálená cca 450 m od hotelu. V letovisku najdete i menší písečnou pláž, vzdálenou cca 100 m od hotelu. Slunečníky (mimo vyhrazený prostor CK) a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži – občerstvení, bary, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, windsurfingu atd. (vše za poplatek).

Poloha

Tento hotel rodinného typu se nachází v klidné části letoviska Lozenec a je vzdálen cca 150 m od centra městečka, cca 100 m od menší písečné pláže a cca 450 m od velké písečné pláže.

Stravování

Snídaně se podávají formou bufetu v restauraci hotelu. Možnost dokoupení večeří (servírované). Podávají se v téže restauraci.

Hotel Stará Kašta - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV a chladničkou. Možnost dvou přistýlek.

Aktuální popis od CK

Polohavelmi pěkný, oblíbený, stylový hotel v klidné rezidenční zóně letoviskaUbytováníprostorné, stylově zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až třech...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.