Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sergo penzion

Penzion Sergo se nachází v klidné části města Primorsko, cca 100 m od centra a 150 m od severní pláže. Nově zařízené 2lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací křeslo), 3lůžkové pokoje, 4lůžkové apartmány s vlastním sociálním zařízením, rychlovarnou konvicí, lednicí a balkonem, společná žehlička se žehlicím prknem na chodbě.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sergo penzion, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis penzionu Sergo

Penzion Sergo se nachází v klidné části města Primorsko, cca 100 m od centra a 150 m od severní pláže.

Okolí

Jedno z nejoblíbenějších letovisek českých turistů. Nachází se 54 km od Burgasu a jedná se o velmi živé město, kde si každý přijde na své. Na hlavní třídě, která tvoří centrum letoviska, naleznete nespočet obchůdků, stánků, restaurací, kaváren, barů a diskoték. K dispozici jsou Vám zde také směnárny, banky, bankomaty, pošta, 24 hodinová zdravotní služba a aquapark. Primorsko obklopují dvě rozsáhlé pláže – severní a jižní. Jižní pláž je svým pozvolným vstupem do moře vyhledávána především rodinami s dětmi, naopak pláž severní nabízí živější moře s vlnami.

Ubytování v penzionu Sergo

Nově zařízené 2lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací křeslo), 3lůžkové pokoje, 4lůžkové apartmány s vlastním sociálním zařízením, rychlovarnou konvicí, lednicí a balkonem, společná žehlička se žehlicím prknem na chodbě.

Vybavení

Lednice, rychlovarná konvice, balkon.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.