Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Salena Beach

Rodinný hotel Salena se skládá ze dvou budov Salena a Salena Beach. Hotel nabízí ubytování rodinného typu na velmi dobré úrovni, pouhých 200 metrů od centra Primorska a 100 metrů od severní pláže. Díky své atmosféře je hotel vhodný pro klienty všeho věku i pro rodiny s dětmi, které ocení zejména dětský klub v češtině a české Centrum animačních programů cca 200 m od hotelu, vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Salena Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Salena Beach

Hotel Salena Beach se nachází v severní části Primorska, cca 200 m od centra letoviska a cca 100 m od severní pláže .

Stravování

Dle Ck. Bez stravy. Možnost dokoupení polopenze

Pokoje v hotelu Salena Beach

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny chladničkou a TV/SAT. Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost čtyři dospělí.

Vybavení

Hotel Salena Beach nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí, denní bar, venkovní bazén s dětskou částí (společný pro hotely Salena a Salena Beach), slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

Pláž

Pláže v Primorsku (severní, vzdálená cca 100 m od hotelu a jižní) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Doporučení

Rodinný hotel Salena se skládá ze dvou budov Salena a Salena Beach. Ubytování rodinného typu na velmi dobré úrovni, ideální poloha - jen pár metrů od severní pláže, dětský klub v češtině a české Centrum animačních programů cca 200 m od hotelu, vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma. Díky své atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.