Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

PrimaSol Sineva

Komplex PrimaSol Sineva se skládá ze dvou samostatných hotelů PrimaSol Sineva Park 3*, který je cca 100 m od pláže a PrimaSol Sineva Beach 4*, který je přímo nad mořem. Komplex leží v letovisku Svatý Vlas. Písečná pláž je přímo pod hotelem Sineva Beach. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili PrimaSol Sineva, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha komplexu PrimaSol Sineva

Komplex PrimaSol Sineva se skládá ze dvou samostatných hotelů PrimaSol Sineva Park 3*, který je cca 100 m od pláže a PrimaSol Sineva Beach 4*, který je přímo nad mořem. Komplex leží v letovisku Svatý Vlas.

Pláž

Písečná pláž je přímo pod hotelem Sineva Beach. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Vybavení komplexu PrimaSol Sineva

Každý hotel má vlastní recepci, bazén pro dospělé a děti a restauraci. Ostatní vybavení resortu – bary, dětský klub, trezory v recepci, dětské hřiště, obchody, kadeřník a herna mohou být využívány klienty obou hotelů.

Vybavení pokojů

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací křeslo) mají SAT-TV, lednici, koupelnu se sprchovým koutem, balkon s výhledem do zahrady, bazén nebo do okolí. Pokoje v hotelu Sineva Beach mají klimatizaci a výhled i na moře.

Stravování

Dle zájezdu, All inclusive formou plné penze, včetně odpoledního občerstvení.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.