Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pomorie - Slunečné pobřeží

Ideální poloha, ubytování blízko pláže v hotelovém letovisku Slunečné pobřeží plném zábavy a atrakcí. Hotel Pomorie se nachází na rozhraní cent rální a jižní části letoviska, cca 80 m od pláže. Pokoje s balkonem jsou vybaveny telefonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC). Možnost jedné přistýlky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pomorie - Slunečné pobřeží, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Pomorie

Ideální poloha, ubytování blízko pláže v hotelovém letovisku Slunečné pobřeží plném zábavy a atrakcí.

Pláž

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází cca 80 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži možnost pronájmu vodních šlapadel, paraglidingu, vodních lyží, skútrů, windsurfingu, atd. Vše za poplatek.

Poloha

Hotel Pomorie se nachází na rozhraní cent rální a jižní části letoviska, cca 80 m od pláže.

Stravování

Služby All inclusive zahrnují plnou penzi formou švédských stolů (snídaně 7:30–10:00 h, oběd: 12:30–14:30 h, večeře: 18:30–21:00 h), občerstvení v době od 10:30 do 12:00 h a od 15:00 do 17:30 h – káva, čaj, zákusky, palačinky, ovoce, zmrzlina, v době od 11:00 do 23:00 h – neomezená konzumace místní alkoholických a nealkoholických nápojů.

Hotel Pomorie - ubytování

Pokoje s balkonem jsou vybaveny telefonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC). Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, trezor (za poplatek), vnitřní a venkovní restaurace, denní bar u bazénu, kosmetické centrum, obchody, venkovní bazén s dětským brouzdalištěm, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, stolní tenis, šipky, aerobik, animace, hry.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.