Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Peshev

Hotel Peshev se nachází na jihu Svatého Vlasu, což znamená na úplném začátku městečka, v blízkosti letoviska Slunečné pobřeží, 300 m od moře a 350 m od centra. Pláže jsou písečné i oblázkové, pozvolně se svažující do moře, ideální i pro děti. Vodní sporty, občerstvení, bary.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Peshev, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Peshev

Hotel Peshev se nachází na jihu Svatého Vlasu, což znamená na úplném začátku městečka, v blízkosti letoviska Slunečné pobřeží, 300 m od moře a 350 m od centra.

Ubytování a vybavení

Hotel rodinného typu, dobře udržovaný. Hotelová hala s recepcí, směnárnou, WiFi připojení. Bazén s lehátky a slunečníky v ceně. Prostorné pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, sociálním zařízením, TV SAT, lednicí a balkonem. Trezor a klimatizace za poplatek. Dvoulůžkové pokoje s možností jedné až dvou přistýlek.

Sport a zábava

Pronájem jízdních kol. Na pláži pak možnost paraglidingu, jízdy na vodním banánu, pronajmutí vodních šlapadel - vše za poplatek. Pravidelný svoz (zdarma) do AQUAPARKŮ na Slunečném pobřeží a Nesebru–Ravdy.

Dále zde naleznete

Restaurace, noční bary, zábavné a folklorní programy, music bary, útulné hospůdky a plno diskoték v nedalekém Slunečném pobřeží.

Pláž u hotelu Peshev

Pláže jsou písečné i oblázkové, pozvolně se svažující do moře, ideální i pro děti. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek (na obou plážích). Vodní sporty, občerstvení, bary.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.