Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Paradise

Útulný hotel obklopený vůní moře s přátelskou atmosférou, je známý i svou kvalitní stravou. Jeho kavárnu si oblíbili nejen hoteloví hosté ale i domácí, kteří si sem často přicházejí vypít svůj šálek kávy. Blízkost pěší zóny s mnoha restauracemi a obchůdky mu jen přidává na atraktivitě. Hotel se nachází v Bulharsku v letovisku Pomorie

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Paradise, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Paradise:

Moderně zrekonstruovaný hotel Paradise stojí na centrálním náměstí městečka Pomorie, obklopený malým parkem. Od moře a přístavu ho dělí jen pobřežní promenáda, od nejbližší písečné pláže je vzdálený asi 400 m.

Vybavení / Sport / Zábava:

Vstupní hala s recepcí, trezor (za poplatek), výtah, restaurace s vnitřním sezením i s venkovní terasou nabízející jídla bulharské a evropské kuchyně a italskou pizzu, venkovní kavárna, fitness (za poplatek). Hotel disponuje i soukromým monitorovaným parkovištěm. V nově postaveném kulturním středisku vedle hotelu se během letních večerů konají různá kulturní vystoupení, kterými si hosté mohou zpestřit svůj pobyt.

Ubytování:

Vkusně a komfortně zařízené 2-lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek (rozkládací křeslo). Všechny mají koupelnu (sprcha/WC), TV/SAT, telefon, miniledničku, centrální klimatizaci a balkon s přímým nebo bočním výhledem na moře a pěší zónu.

Stravování:

Snídaně formou bufetu.

Náš názor:

Útulný hotel Paradise obklopený vůní moře s přátelskou atmosférou, je známý i svou kvalitní stravou. Jeho kavárnu si oblíbili nejen hoteloví hosté ale i domácí, kteří si sem často přicházejí vypít svůj šálek kávy. Blízkost pěší zóny s mnoha restauracemi a obchůdky mu jen přidává na atraktivitě.

Kapacita:

42 pokojů, 2 studia, 3 apartmány

Aktuální popis od CK

StřediskoPomoriePolohaŠestipatrový hotel leží v rušnějším centru staré části města v přímořském parku, cca 12 km od letiště Burgas.VybaveníVstupní hala,...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.