Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Paradise

Útulný hotel obklopený vůní moře s přátelskou atmosférou, je známý i svou kvalitní stravou. Jeho kavárnu si oblíbili nejen hoteloví hosté ale i domácí, kteří si sem často přicházejí vypít svůj šálek kávy. Blízkost pěší zóny s mnoha restauracemi a obchůdky mu jen přidává na atraktivitě. Hotel se nachází v Bulharsku v letovisku Pomorie

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Paradise, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Paradise:

Moderně zrekonstruovaný hotel Paradise stojí na centrálním náměstí městečka Pomorie, obklopený malým parkem. Od moře a přístavu ho dělí jen pobřežní promenáda, od nejbližší písečné pláže je vzdálený asi 400 m.

Vybavení / Sport / Zábava:

Vstupní hala s recepcí, trezor (za poplatek), výtah, restaurace s vnitřním sezením i s venkovní terasou nabízející jídla bulharské a evropské kuchyně a italskou pizzu, venkovní kavárna, fitness (za poplatek). Hotel disponuje i soukromým monitorovaným parkovištěm. V nově postaveném kulturním středisku vedle hotelu se během letních večerů konají různá kulturní vystoupení, kterými si hosté mohou zpestřit svůj pobyt.

Ubytování:

Vkusně a komfortně zařízené 2-lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek (rozkládací křeslo). Všechny mají koupelnu (sprcha/WC), TV/SAT, telefon, miniledničku, centrální klimatizaci a balkon s přímým nebo bočním výhledem na moře a pěší zónu.

Stravování:

Snídaně formou bufetu.

Náš názor:

Útulný hotel Paradise obklopený vůní moře s přátelskou atmosférou, je známý i svou kvalitní stravou. Jeho kavárnu si oblíbili nejen hoteloví hosté ale i domácí, kteří si sem často přicházejí vypít svůj šálek kávy. Blízkost pěší zóny s mnoha restauracemi a obchůdky mu jen přidává na atraktivitě.

Kapacita:

42 pokojů, 2 studia, 3 apartmány

Aktuální popis od CK

StřediskoPomoriePolohaŠestipatrový hotel leží v rušnějším centru staré části města v přímořském parku, cca 12 km od letiště Burgas.VybaveníVstupní hala,...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.