Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nadja hotel

Velmi oblíbený a vyhledávaný hotel s příjemnou rodinnou atmosférou. Ubytování blízko pláže, vynikající cena, dětský klub, cca 100 m, v češtině, vstup do Aquaparku v Primorsku, pro děti v doprovodu dvou dospělých osob, zdarma. Díky své je atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nadja hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Doporučení pro hotel Nadja

Velmi oblíbený a vyhledávaný hotel s příjemnou rodinnou atmosférou. Ubytování blízko pláže, vynikající cena, dětský klub, cca 100 m, v češtině, vstup do Aquaparku v Primorsku, pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma. Díky své atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi.

Pláž

Pláže v Primorsku (severní a jižní) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha

Hotel Nadja se nachází v severní části letoviska, cca 200 m od centra, 200 m od severní pláže a cca 500 m od jižní pláže.

Stravování

Snídaně se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří formou švédských stolů v nedaleké restauraci Alexandria Club Restaurant (cca 100 m).

Hotel Nadja - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC, fén) jsou vybaveny TV a chladničkou. Možnost jedné přistýlky (rozkládací křeslo). Dále jsou zde k dispozici i hotelové apartmány A 2+2 (dvě oddělené místnosti – ložnice a denní místnost) s balkonem, vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC, fén), TV a chladničkou. Možnost dvou přistýlek (rozkládací křesla).

Vybavení

Hotel nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí, výtah, trezor (za poplatek), restauraci, denní bar, venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), dětský bazén, biliár (za poplatek), internetová místnost (za poplatek).

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.