Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Morsko Konče

Penzion Morsko Konče se nachází ve staré části městečka Primorsko a je vzdálen cca 200 m od severní pláže, cca 350 m od jižní pláže a cca 200 m od centra. Penzion Morsko Konče svým hostům nabízí poklidnou rodinnou atmosféru, příjemné posezení v přízemí a bezdrátový internet zdarma. Výborná poloha - v centrální části letoviska a blízko obou pláží, dětský klub v češtině cca 300 m od penzionu a vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma. To vše činí z penzionu velmi oblíbenou kapacitu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Morsko Konče, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Doporučení pro hotel Morsko Konče

Penzion Morsko Konče svým hostům nabízí poklidnou rodinnou atmosféru, příjemné posezení v přízemí a bezdrátový internet zdarma. Výborná poloha - v centrální části letoviska a blízko obou pláží, dětský klub v češtině cca 300 m od penzionu a vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma. To vše činí z penzionu velmi oblíbenou kapacitu.

Pláž

Pláže v Primorsku (severní a jižní) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha

Penzion Morsko Konče se nachází ve staré části městečka Primorsko a je vzdálen cca 200 m od severní pláže, cca 350 m od jižní pláže a cca 200 m od centra.

Stravování

Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou švédských stolů v restauraci Alexandria Club Restaurant (cca 300 m).

Hotel Morsko Konče - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny chladničkou, TV s kabelovou přípojkou a varnou konvicí. Možnost jedné přistýlky.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.