Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Merlin

Hotel Merlin se skládá z hlavní budovy a vilek (jedno a dvoupodlažních) situovaných v zahradě a kolem bazénů. Nachází se v klidném prostředí letoviska Lozenec a je vzdálen cca 200 m od centra a cca 350 m od velké písečné pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Merlin, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Doporučení pro hotel Merlin Alexandria Club

Hotel Merlin Alexandria Club**** je dalším klubovým hotelem v Bulharsku. Hotel Merlin je velmi originální architektonický komplex s nabídkou řady vysoce kvalitních služeb. Rozsáhlá hotelová (6000 m2) zahrada s bazény, komfortní ubytování, skvělý servis, příjemné prostředí a překrásná písečná pláž, vzdálená jen 350 m od hotelu, vytváří spolu s programem all inclusive a vynikající cennou ideální podmínky pro strávení klidné dovolené. Proto zde nebude působit náš animační tým, důraz bude kladen na klid, pohodu a relaxaci. Je to ubytovací kapacita vhodná i pro náročné klienty.

Pláž

Pláž je písečná, prostorná, dlouhá přes jeden kilometr a svažující se postupně do moře. Je vzdálená cca 350 m od hotelu. Ve vyhrazeném prostoru na pláži pro zákazníky CK Alexandria SLUNEČNÍKY ZDARMA. Slunečníky (mimo vyhrazený prostor CK Alexandria) a lehátka na pláži za poplatek. V letovisku najdete i menší písečné pláže.

Poloha hotelu Merlin Alexandria Club

Hotel Merlin se skládá z hlavní budovy a vilek (jedno a dvoupodlažních) situovaných v zahradě a kolem bazénů. Nachází se v klidném prostředí letoviska Lozenec a je vzdálen cca 200 m od centra a cca 350 m od velké písečné pláže.

Stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), dopolední a odpolední občerstvení, pozdní odpolední občerstvení (káva, čaj, zákusky), neomezená konzumace vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech a restauraci v době od 9:00 do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

Pokoje (v hlavní budově Merlin Alexandria Club a ve vilkách) s balkonem nebo verandou a vlastním sociálním zařízení (sprchový kout nebo vana, telefon, fén, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny moderním nábytkem, TV/SAT (i české programy), Wi-Fi zdarma, trezorem (zdarma), telefonem s přímou volbou a chladničkou. Možnost dvou přistýlek (rozkládací křeslo nebo lůžko, maximální obsazenost 4 dospělí). V komplexu jsou k dispozici i junior suity a V.I.P. senior suity. Junior suity A 2+2 (dvě místnosti – ložnice a obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou) s balkonem nebo verandou a vlastním sociálním zařízení (sprchový kout nebo vana, telefon, fén, WC) se nachází v hlavní budově a v přízemních vilkách. V.I.P senior suity SS 4+2 (tři místnosti - dvě ložnice a obývací pokoj) s balkonem s výhledem na moře a vlastním sociálním zařízení (sprchový kout nebo vana, telefon, fén, WC) se nachází v hlavní budově. Suity jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny moderním nábytkem, TV/SAT (i české programy), Wi-Fi zdarma, trezorem (zdarma), telefonem s přímou volbou a chladničkou. Možnost dvou přistýlek.

Vybavení

Svým hostům nabízí hotel Merlin Alexandria Club vstupní halu s recepcí, výtah, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, restauraci, denní bar, zahradní restauraci, BBQ bar u bazénu, dva venkovní bazény („Sea Blue“ a „Oko“) s dětskou části, slunečníky, lehátka, matrace a osušky u bazénů zdarma, fitness zdarma, biliár a stolní tenis za poplatek, venkovní dětský koutek, konferenční sál, parkoviště. V recepci hotelu si můžete zdarma zapůjčit Baby Phone, nádobu na ohřev dětských lahví (u obou vratná kauce cca 15 EUR) a dětskou postýlku (dětskou postýlku nutno předem objednat).

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.