Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Magnolia

Hotel Magnolia v naší nabídce od roku 2013. Svým klientům nabízí komfortní ubytování v klidné části hotelového letoviska Albena, služby all inclusive, plážový servis zdarma a bohatý výběr doplňkových služeb v letovisku. Oblast - Bulharsko

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Magnolia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Magnolia

Hotel Magnolia je v naší nabídce od roku 2013. Svým klientům nabízí komfortní ubytování v klidné části hotelového letoviska Albena, služby all inclusive, plážový servis zdarma a bohatý výběr doplňkových služeb v letovisku.

Pláž

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází cca 800 m od hotelu. SLUNEČNÍK A DVĚ LEHÁTKA NA PLÁŽI (v hotelem vyhrazeném prostoru) ZDARMA . Na pláži - vodní sporty (za poplatek), plážový vlejbal apod.

Poloha hotelu Magnolia

Hotel Magnolia se nachází v klidné části letoviska, je situován do prostředí přírodní parkové zeleně a je vzdálen cca 800 m od pláže. V letovisku je zdarma zajištěna pravidelná autobusová doprava (Shuttle Bus každých 30 min v době od 09:00 do 17:00 h) na pláž.

Stravování

Dle ck, Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), dopolední a odpolední občerstvení (zákusky, pizza, deserty, ovoce, zmrzlina, káva, čaj) od 11:00 do 17:00 h, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech hotelu od 10:00 do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, chladničkou (za poplatek, nutno předem objednat) a telefonem. Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí.

Vybavení

Součástí hotelu Magnolia je vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, lobby bar, snack bar, bar u bazénu, venkovní bazén s dětskou částí , slunečníky a lehátka u bazénu zdarma (slunečník a dvě lehátka na každý pokoj), dětský koutek, mezinárodní animační programy, stolní tenis, biliár, masáže (za poplatek).

Aktuální popis od CK

Popis hoteluEXKLUZIVNĚ v naší nabídce. Pěkný bazénový komplex se skluzavkami. Polohaklidná, v udržované zahradě. Centrum letoviska Albena cca 750 m. V...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.