Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Koral - Obzor

Svým hostům nabízí hotel Koral příjemnou atmosféru a možnost venkovního posezení v krásné zahradě. Poloha v klidné části letoviska Obzor a jen pár metrů od krásné písečné pláže jen přispívá ke spokojenosti hostů. Doporučujeme všem, kteří chtějí strávit příjemnou dovolenou u moře v klidném letovisku s částečně horským podnebím. Pozor - neplést s hotelem Koral v Sv. Konstantin a Helena .

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Koral - Obzor, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Koral

Rodinný hotel Koral je novinkou v naší nabídce od sezony 2013. Svým hostům nabízí příjemnou atmosféru a možnost venkovního posezení v krásné zahradě. Poloha hotelu Koral je v klidné části letoviska Obzor a jen pár metrů od krásné písečné pláže jen přispívá ke spokojenosti hostů. Doporučujeme všem, kteří chtějí strávit příjemnou dovolenou u moře v klidném letovisku s částečně horským podnebím. Pozor - neplést s hotelem Koral v Sv. Konstantin a Helena .

Pláž

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře je vzdálená cca 50 m od rodinného hotelu . Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži vodní sporty, atrakce, občerstvení, bary. Vše za poplatek.

Poloha hotelu Koral

Rodinný hotel Koral se nachází v centrální části letoviska Obzor. Je vzdálen cca 50 m od velké písečné pláže a cca 300 m od centra městečka.

Popis

Rodinný hotel Koral je novinkou v naší nabídce. Svým hostům nabízí příjemnou atmosféru a možnost venkovního posezení v krásné zahradě. Poloha hotelu v klidné části letoviska Obzor a jen pár metrů od krásné písečné pláže jen přispívá ke spokojenosti hostů. Doporučujeme všem, kteří chtějí strávit příjemnou dovolenou u moře v klidném letovisku s částečně horským podnebím.

Stravování

Dle CK, snídaně jsou kontinentální a podávají se přímo v rodinném hotelu. Možnost dokoupení večeří (servírované), které se podávají v nedaleké restauraci (cca 300 m).

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace za poplatek) a vybaveny TV, chladničkou a Wi-Fi zdarma. Možnost jedné přistýlky (vhodná jen pro děti).

Vybavení

Svým hostům nabízí hotel Koral klimatizovanou vstupní halu s recepcí, trezor v recepci za poplatek, Wi-Fi zdarma (ve společných prostorách) a velkou zahradu.

Aktuální popis od CK

CenaV cene je zahrnuto: • letecká preprava vcetne letištních a bezpecnostních tax, palivové prirážky a emisního príplatku • transfery do pobytového místa a...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.