Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Koral

Hotel Koral je velmi oblíbený mezi klienty CK. Svým hostům nabízí ubytování v klidném a tichém letovisku lázeňského charakteru Sv. Konstantin a Helena, příjemnou atmosféru a služby na velmi dobré úrovni. Pláže (vzdálené cca 350 m od hotelu) jsou několik set metrů dlouhé, široké, svažující se postupně do moře, lehátka a slunečníky za poplatek. Občerstvení, bary, vodní sporty...

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Koral, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Koral

Hotel Koral je velmi oblíbený mezi klienty CK. Svým hostům nabízí ubytování v klidném a tichém letovisku lázeňského charakteru Sv. Konstantin a Helena, příjemnou atmosféru a služby na velmi dobré úrovni.

Pláž

Pláže (vzdálené cca 350 m od hotelu) jsou několik set metrů dlouhé, široké, svažující se postupně do moře, lehátka a slunečníky za poplatek. Občerstvení, bary, vodní sporty (vše za poplatek).

Poloha

Hotel Koral se nachází v jižní části letoviska Svatý Konstantin, cca 350 m od pláže a je obklopen zelení (neplést s hotelem Koral v letovisku Obzor)

Stravování

Snídaně se podávají formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří opět formou bufetu.

Hotel Koral - ubytování

Pokoje s balkonem jsou vybaveny novým nábytkem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), minibarem a telefonem. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci (za poplatek), směnárna, restaurace, internet, TV místnost, bar, venkovní bazén, parkoviště.

Aktuální popis od CK

Bulharsko / Burgas / Sozopol. Tříhvězdičkový hotel s unikátní atmosférou se nachází v nové části města na malebném útesu s překrásným výhledem na přilehlou...

Poloha- Centrum Varny cca 6 km - Restaurace, bary a obchůdky cca 300 m - Letiště Varna cca 16 km Pláž- Písčitá pláž cca 500 m - Pozvolný vstup do moře - Bar,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.