Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Interhotel Pomorie

Komplex Interhotel Pomorie tvoří dvě budovy propojené krytým bazénem s ohřívanou a přisolovanou mořskou vodou. Nachází se přímo v samé špičce poloostrova, v klidném prostředí, na břehu moře, nedaleko pěší zóny. Písečná pláž pokrytá jemným pískem s pozvolným vstupem do moře je vzdálená od hotelu cca 300 m. Možnost půjčení lehátek a slunečníků za poplatek, bohatá nabídka vodních sportů (šlapadla, skútry, tobogán,..).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Interhotel Pomorie, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha komplexu Interhotel Pomorie

Komplex Interhotel Pomorie tvoří dvě budovy propojené krytým bazénem s ohřívanou a přisolovanou mořskou vodou. Nachází se přímo v samé špičce poloostrova, v klidném prostředí, na břehu moře (300 m od pláže), nedaleko pěší zóny letoviska Pomorie.

Vybavení hotelu

2 recepce, 2 loby bary, noční klub, taverna, 2 restaurace (vnitřní a nekrytá), sejf, směnárna, výtah, kadeřnictví, kosmetika, obchod s upomínkovými předměty, fitness, sauna, solárium, vnitřní vyhřívaný (25 m) a venkovní bazén, oba s mořskou vodou, jacuzzi, sluneční terasa. BALNEO a SPA centrum nabízí fyzioterapii, všechny druhy masáží (klasickou suchou, podvodní a vibrační) a bahenní koupele.

Pokoje

Dvoulůžkové s možností 2 přistýlek (rozkládací gauč), vlastní sociální zařízení, balkon, některé s výhledem na moře, lednice, kabelová televize, telefon, centrální klimatizace. 

Stravování

Dle zájezdu, v ceně jsou zahrnuty snídaně formou švédského stolu, možnost dokoupení večeří (švédský stůl).

Pláž

Písečná pláž pokrytá jemným pískem s pozvolným vstupem do moře je vzdálená od hotelu cca 300 m. Možnost půjčení lehátek a slunečníků za poplatek, bohatá nabídka vodních sportů (šlapadla, skútry, tobogán,..).

Názor CK

Velmi příjemné letovisko Pomorie doporučujeme klientům, kteří chtějí pobyt u moře spojit s lázeňskou péčí.  

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.