Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Hotel Arcadia / Čajka beach Resort

Hotel Arcadia patřící do resortu Čajka Beach se nachází ve střední části prázdninového letoviska Slunečné pobřeží přímo u dlouhé písečné pláže přes pěší promenádu a v blízkosti obchodního a zábavního centra. Hotel doporučujeme nejen párům, které přijíždí za zábavou, ale i rodinám s  dětmi, pro které jsou v hotelu k dispozici i studia se dvěma přistýlkami.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Hotel Arcadia / Čajka beach Resort , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Arcadia

Hotelový  Čajka beach Resort se nachází ve střední části střediska Slunečné pobřeží přímo u pláže přes pěší promenádu a v blízkosti obchodního a zábavního centra.

Vybavení apartmánů Arcadia

V hotelu Arcadia jsou studia s možností 2 přistýlek.

Vybavení hotelu Arcadia

Resort zahrnuje hotely Čajka, Metropol a Arcadia. Pěkná hala s recepcí v antickém stylu, velké bazény s dětskou částí směnárna, kadeřník, půjčovna aut, internetový kout, řada obchodů, restaurace a několik barů, kadeřník a salon krásy.

Pokoje

Pěkné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají SAT TV,telefon, centrální klimatizaci, minibar, trezor za poplatek, koupelna s vanou nebo sprchou a vysoušečem vlasů, balkon s výhledem na moře nebo do okolí.

Sport a zábava

Posilovna, sauna, masáže, vodní sporty na pláži, kulečník a stolní tenis.

Stravování

Dle CK. Polopenze bufetovým způsobem v hotelové restauraci. Možnost dokoupení all-inclusive formou plné penze včetně odpoledního občerstvení a nápojů místní výroby od 10:00 – 22:45.

Tipy pro správnou volbu

přímo u pláže | blízko rušného centra střediska | studia 2+2

Pláž

Dlouhá a široká písečná pláž je přímo před hotelem přes pěší promenádu. Lehátka a slunečníky za úhradu.

Aktuální popis od CK

StřediskoSlunečné pobřežíPolohaHotelovýResort se nachází ve střední části střediskaSlunečné pobřeží přímo u pláže přes pěší promenádu a v blízkosti...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.