Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Diamond

Hotel Diamond doporučujeme mladým lidem. Hotel leží u písečné pláže v oblasti Sluneční pobřeží cca 250 m (přes ulici). Obchody, bary a restaurace v bezprostřední blízkosti. Centrum historického Nessebaru cca 5 km (turistický vláček za poplatek nebo pěšky podél pláže). Země - Bulharsko

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Diamond, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu :

Hotel Diamond doporučujeme mladým lidem. Hotel leží u písečné pláže v oblasti Sluneční pobřeží cca 250 m (přes ulici). Obchody, bary a restaurace v bezprostřední blízkosti. Centrum historického Nessebaru cca 5 km (turistický vláček za poplatek nebo pěšky podél pláže).

Vybavení:

Hotel Diamond nabízí 164 pokojů ve 4-podlažní budově. Přijímací hala s recepcí a trezory (za poplatek). Restaurace, pizzerie, bary, obchod se suvenýry, směnárna.

Sport a zábava:

sladkovodní bazén s terasou a barem. Lehátka a slunečníky u bazénu v ceně (na pláži za poplatek). V hlavní sezóně možnosti různých vodních sportů na pláži (místní provozovatel). Zábava : v mnoha barech, restauracích, klubech a diskotékách ve městě. Wellness tip : masáže a sauna za poplatek. Pro rodiny : zabudovaný dětský bazén. Dětské hřiště. Parkování: omezený počet parkovacích míst bez poplatku. Domácí zvíře: ne. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/7 nocí.

Ubytování :

sprcha, WC, klimatizace, telefon, chladnička, koberec, sat. TV, WC, balkón. Jednolůžkové pokoje (A1B): dvoulůžkové pokoje obsazené 1 osobou. Dvoulůžkové pokoje (A2B). Úsporné pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování :

Dlke ck, volitelně polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetu (mimo sezónu večeře výběr z menu). All Inclusive : snídaně 7.30-10, oběd 12.30-14.30, večeře 18.30-21 h. Káva, čaj, zákusky, zmrzlina 16-17.30 h. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje od 11-23 h.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisHotel Diamond se nachází v srdci letoviska Slunečné pobřeží. Jen pár metrů od hotelu se nacházejí obchody, restaurace, kavárny a bary....

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.