Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Atlas

Hotel Atlas leží uprostřed zeleně ve vzdálenosti 350 m jihozápadně od rušného centra letoviska Zlaté písky a cca 18 km od letiště ve Varně. Krásná písečná pláž je cca 250 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Hodnocení uživatelů
4/5
Prima

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Atlas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Atlas

Hotel Atlas leží uprostřed zeleně ve vzdálenosti 350 m jihozápadně od rušného centra letoviska Zlaté písky a cca 18 km od letiště ve Varně.

Pláž

Krásná písečná pláž je cca 250 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Vybavení hotelu Atlas

Prostorná hala, TV kout, obchod se suvenýry, lobby bar, venkovní a krytý bazén, bazén pro děti, dětský klub, kadeřník, bezdrátový internet v hale zdarma, internet v business centru za poplatek, lázně, bar u bazénu, lékařská služba, hlavní bufetová restaurace a restaurace s obsluhou.

Vybavení pokojů

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek pro děti mají SAT-TV, minibar, klimatizaci, trezor za poplatek, koupelnu se sprchou, umyvadlem, WC a balkon s výhledem směr moře a do parku.

Stravování

Polopenze bufetovým způsobem, možnost dokoupení formy stravování all-inclusive. Restaurace s obsluhou nabízí asijskou kuchyni.

Aktuální popis od CK

Bulharsko / Varna / Zlaté písky. Jeden z nověji postavených hotelů v oblasti Zlaté Písky se nachází 350 metrů od samotného centra a 350 metrů od široké...

StřediskoZlaté PískyPolohaHotel je umístěn v zahradě, v klidné části letoviska, cca 350 m jihozápadně od centra, cca 300 m od aquaparku a cca 30 km od...

CenaV cene je zahrnuto: • letecká preprava vcetne letištních a bezpecnostních tax, palivové prirážky a emisního príplatku • transfery do pobytového místa a...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 18. 9. 2019 Hotelu samotnému nelze nic vytknout - poměr ceny a kvality je ok. Není vhodný pro méně pohyblivé lidi, je v mírném kopci cca 450 m od pláže, lze jít zkratkou, ale schody jsou dost strmé. Personál je vynikající, reputaci tomuto hotelu kazí jen někteří hosté. Pokud máte děti, nepouštějte je na dětské hřiště, po jedenácté večer tam některé dámy chodí čůrat, ač mají v blízkosti záchodky. Venkovní bazén je hodně studený, vnitřní bazén má teplotu dobrou. Jídlo po celý den, nikdo nehlídá, kolik si toho vezmete, ani to, kolik toho vypijete. Možná by to hlídat chtělo, protože lidi si toho nabírají tolik, že polovina zůstane na talíři.

Doporučuje

Prima

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.