Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Arabella

Hotel Arabella se nachází v zahradě v jihozápadní části střediska, v blízkosti centra střediska Zlaté písky, 15 km od Varny a 30 km od letiště ve Varně. Písečná pláž je 70 m od hotelu přes pěší promenádu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Arabella, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Arabella

Hotel Arabella se nachází v zahradě v jihozápadní části střediska, v blízkosti centra střediska Zlaté písky, 15 km od Varny a 30 km od letiště ve Varně.

Pláž

Písečná pláž je 70 m od hotelu přes pěší promenádu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Vybavení hotelu Arabella

Hala s recepcí a velkým plazmovým televizorem, lobby bar, bar u bazénu, obchody, dětský koutek, kadeřník, masáže, dva bazény s dětskou částí a skluzavkou, vířivka, krytý bazén, lázeňské centrum, hlavní bufetová restaurace s terasou, restaurace s obsluhou a stylová restaurace, WI-FI bezdrátový internet v hale zdarma, půjčovna aut.

Vybavení pokojů

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací křeslo) mají vlastní příslušenství (sprcha, umyvadlo, WC), vysoušeč vlasů, SAT-TV, klimatizaci, minibar, trezor, a balkon s výhledem na moře, bazén a do okolí.

Stravování

Dle zájezdu, Ultra all inclusive formou plné penze, včetně odpoledního občerstvení. Nápoje místní výroby, ale i některé dovážené jsou servírovány od 10:00 do 24:00. Možnost večeří v jedné z restaurací s obsluhou nabízející bulharskou a mezinárodní kuchyni.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.