Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Adena

Moderní, v roce 2011 otevřený hotel Adena se nachází v klidné rezidenční části letoviska Černomorec, zhruba 200 metrů od pláže. V hotelu jsou k dispozici dvou a třílůžkové pokoje s možností přistýlky, rodinné pokoje i apartmány. Všechny pokoje i apartmány mají ledničku, LCD-TV, Wi-Fi, rychlovarnou konvici a klimatizaci zdarma. Příjemný hotel Adena je vhodný pro všechny klienty, nehledě na věkové kategorie.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Adena, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Adena

Moderní hotel otevřený v roce 2011 v klidné rezidenční části letoviska Černomorec,cca 200 m od centrální pláže.

Ubytování v hotelu Adena

Ubytování je zajištěno ve dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky, rodinných pokojích se dvěmi ložnicemi (4-6 osob) a střešních apartmánech s dvoulůžkovou ložnicí, obývací kuchyní se dvěmi lůžky a perfektně vybavenou kuchyňskou linkou a velkou terasou s lehátky a slunečníky s výhledem na moře. Všechny pokoje, rodinné pokoje i apartmány mají ledničku, LCD-TV, Wi-Fi, klimatizaci zdarma, rychlovarnou konvici a balkón.

Vybavení

Hotel Adena disponuje recepcí, krásným bazénem s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), stolním tenisem a stolním fotbalem (zdarma) a venkovním krbem s posezením.

Stravování

Dle CK. Vlastní v místních restauracích za velmi příznivé ceny, možnost zajištění servírovaných snídaní v blízké restauraci nebo polopenzí (večeře podávané v hotelu Kosko - cca 400 m).

Aktuální popis od CK

Polohamoderní hotel v klidné rezidenční části letoviska cca 500 m od centra a 250 m od centrální plážeUbytovánídvou a třílůžkové pokoje (s vlastním SWC) s...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.