Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sluneční pobřeží

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sluneční pobřeží, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Letovisko Sluneční pobřeží

Sluneční pobřeží – Slnček Brjag patří mezi nejprestižnější Bulharské černomořské resorty. Leží asi 6 km severně od Nessebaru a 30 km od Burgasu. Jde o živé, rychle se rozrůstající letovisko s množstvím moderních nově postavených i zrekonstruovaných hotelů a velkými zábavními možnostmi.

Pláže Slunečného pobřeží

Prostorná pláž je více než 8 km dlouhá a asi 150 m, místy až 200 m, široká. Je pokryta jemným zlatým pískem, tvořícím malé duny. Zdejší pláže jsou známy svou čistotou a opakovaně získaly ocenění Modré vlajky. Přístup do vody je pozvolný a dobře se tak hodí pro koupání dětí. Samozřejmostí jsou zde lehátka, slunečníky, tobogány a veškerá další turistická vybavenost v podobě nepřeberného množství půjčoven a nejrůznějších vodních atrakcí.

Turistická vybavenost letoviska

Ve městě je množství velkých hotelů i menších vil a penzionů. Samozřejmostí je rozsáhlá nabídka vodních sportů a dalšího vyžití jako plavecký bazén, tenisové kurty, bowling, minigolf i dětská hřiště. Naleznete zde však i lékárnu, polikliniku, poštu banku nebo bankomaty.

Město má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce hlavní pláže až k Nessebaru. Lemována je množstvím kaváren, stánků i útulných restaurací. Procházky zde zpříjemňují i četní pouliční umělci a hudebníci. V rušném centru města naleznete bohatý výběr nočních klubů, diskoték i barů. Vybere si určitě každý.

Zapůjčit si zde můžete nejen auto nebo motorku, ale i lodičku nebo koně k projížďce do okolí. Najdete tu také dva aqvaparky, jeden v severní a druhý v jižní části Slunečního pobřeží.

Spojení s okolními středisky zabezpečují pravidelné autobusové linky, kterými se pohodlně dostanete do Burgasu, Varny, Elenite i Nessebaru. Dopravu po středisku a do blízkého Nessebaru obstarává malý turistický vláček.

Co ve Slunečném pobřeží?

Po náročně stráveném dni můžete relaxovat v divadle pod otevřeným nebem, nebo si posedět v některé z mnoha restaurací nabízejících speciality místní i světové kuchyně. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Ve městě si můžete užít bohatý noční život plný barů a diskoték. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách.

Tipy na hotel v letovisku Sluneční pobřeží

Meridian

268 pokojů

1.

Majestic

Hotel Majestic je novinkou v naší nabídce. Tento luxusní hotel je unikátním příkladem harmonie současné architektury a komfortu. Svým klientům nabízí velmi kvalitní služby, příjemnou a klidnou atmosféru, krásnou zahradu s bazény a velmi bohatý výběr doplňkových služeb. Hotel pro velmi náročné klienty všech věkových kategorií leží v letovisku Slunečné pobřeží.

2.

Zefir Beach

Na jihu mořských lázní, pouze několik metrů na jemnou písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře. V blízkosti hotelu Zefir Beach se nachází několik menších obchodů a restaurací. Oblíbené letovisko Nessebar je vzdáleno asi 15 minut chůze.

3.

Veris

Bulharsko - Slunečné pobřeží. Velmi dobře vedený hotel Veris v procházkové vzdálenosti od krásné pláže a centra největšího bulharského letoviska byl postaven v roce 2006 a pro jeho úroveň je rozhodující; že majitelé jsou v hotelu přítomni skoro stále a snaží se o spokojenost svých hostů. Jde o výbornou volbu pro všechny; kteří chtějí využít výhody nedávno postaveného hotelu a být přitom v dosahu rušného centra letoviska.

4.

Iskar

Hotel se nachází cca 150 m od dlouhé a široké písečné pláže, v letovisku Slunečné pobřeží. Letiště v Burgasu vzdálené 35 km. Vybavení: Klimatizovaný hotel nabízí svým hostům 65 studií, 38 dvoulůžkových pokojů a 30 apartmánů. Hosté mohou využívat restauraci s terasou, lobby bar, směnárnu, lékaře, trezory k pronajmutí, malé obchůdky a internet (za poplatek). Venkovní bazén s 5 tobogány. Bar u bazénu. K dispozici je také zahrada s grilem. WiFi dostupné ve vstupní hale. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

5.

Neptun Beach

Elegantní moderní hotel Neptun Beach patřící do mezinárodní skupiny hotelů LTI se nachází v samém srdci přímořského letoviska Slunečné pobřeží. Kromě vysokého standardu ubytování a služeb, které náleží kvalitnímu 4* hotelu, je třeba k jeho přednostem bezpochyby přičíst ideální polohu – od pláže ho odděluje jen pobřežní promenáda.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---