Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sveti Vlas

Hotel Svetý Vlas se nachází 350 metrů od centra prázdninového letoviska Slunečné pobřeží a stejně tak je i vzdálen od dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. V okolí hotelu se nachází nepřeberné množství sportovních aktivit a v centru městečka i možnosti kulturního vyžití. Hotel doporučujeme díky své výborné poloze všem věkovým kategoriím klientů, i rodinám s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sveti Vlas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha a Vybavení hotelu Sveti Vlas

písečná, lehce se svažující pláž cca 350 m. Centrum města cca 350 m Slunečné pobřeží. Nákupní možnosti, bary a restaurace v bezprostřední blízkosti. 44 pokojů a 4 apartmány. Uvítací hala s recepcí, trezory k pronajmutí, restaurace (snídaně). Venkovní bazén se zabudovaným dětským bazénem a barem. Lehátka a slunečníky u bazénu v ceně, na pláži za poplatek.

Ubytování - typy a vybavení, Pokoje

dvoulůžkové pokoje (A2A): s klimatizací, chladničkou, TV, telefonem, sprchou, WC a balkónem. A1A: dvoulůžkové pokoje obsazené 1 osobou. Jednopokojové apartmány (A2B/A3B): pro 2-3 osoby. Obývací ložnice s pohovkou na spaní, 1 ložnice se spojovacími dveřmi. 1 koupelna. Balkón.

Sport a zábava

dostatek sportovních aktivit v okolí hotelu.

Stravování

Dle CK, snídaně formou bufetu.

Aktuální popis od CK

Bulharsko / Burgas / Sveti Vlas. Hotel Sveti Vlas patří mezi menší hotely, svým klientům nabízí ubytování v klimatizovaných pokojích s bezplatným Wi-Fi...

Bulharsko / Burgas / Sveti Vlas. Luxusní hotelový komplex postavený v moderním středomořském stylu je situován u krásné písčité pláže, jež je hostům...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.