Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sunset Beach

Příjemný hotel Sunset Beach leží v jižní, klidné části Lozence, cca 200 m od pláže a 300 m od centra letoviska. Menší písečná pláž cca 200 m, široká písečná pláž dlouhá přes 1 km se nachází cca 500 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek. Bohatá nabídka vodních sportů.     

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sunset Beach , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sunset Beach

Příjemný hotel Sunset Beach leží v jižní, klidné části Lozence, cca 200 m od pláže a 300 m od centra letoviska.

Vybavení hotelu

Hotelová hala s recepcí, restaurace, trezory (za poplatek), lobby bar, bazén s dětskou částí, sluneční terasa - lehátka a slunečníky zdarma, sauna (za poplatek), fitness (zdarma), konferenční místnost, venkovní dětský koutek.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (rozkládací křeslo), vlastní soviální zařízení (WC, sprcha, fén), klimatizace, TV/SAT, telefon, minibar,WI-FI, balkon.

Stravování

Dle zájezdu, snídaně formou švédských stolů v ceně, večeře (servírované) lze dokoupit.

Pláž u hotelu Sunset Beach

Menší písečná pláž cca 200 m, široká písečná pláž dlouhá přes 1 km se nachází cca 500 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek. Bohatá nabídka vodních sportů.     

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.