Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Soňa

Penzion Soňa se nachází v klidné staré části letoviska Primorsko a je vzdálen cca 350 m od centra letoviska, cca 250 m od severní pláže a cca 400 m od jižní pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Soňa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha penzionu Soňa

Penzion Soňa se nachází v klidné staré části letoviska Primorsko a je vzdálen cca 350 m od centra letoviska, cca 250 m od severní pláže a cca 400 m od jižní pláže.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny varnou konvicí a chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Doporučení

Penzion Soňa je novinkou v naší nabídce. Ideální poloha, ubytování rodinného typu, dětský klub v češtině a české Centrum animačních programů Alexandria cca 300 m od penzionu, vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma.

Stravování

Dle ck, bez stravy. Možnost dokoupení polopenze (snídaně a večeře se podávají formou bufetu) nebo programu ALL INCLUSIVE SPECIAL v nedaleké (cca 300 m) restauraci Alexandria Club Restaurant. Služby all inclusive special zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, oběd v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 17:30 do 20:30 h) v restauraci Alexandria Club Restaurant (cca 300 m). Dále zahrnuje malé dopolední a odpolední občerstvení formou balíčku (např. sendviče, slané nebo sladké pečivo apod.). Při snídani se podávají vybrané teplé nápoje a stolní voda, k obědu a večeři neomezená konzumace vybraných místních nealkoholických nápojů (limonád), stolní vody, jedna sklenice vína nebo sklenice piva.

Pláž

Pláže v Primorsku (severní, vzdálená cca 250 m od penzionu a jižní, vzdálená cca 400 m od penzionu) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře.  Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky vybraných zájezdů SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor vybraných CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.