Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kiten Beach

Kvalitní hotel Kiten Beach je situován v centru letoviska Kiten, cca 200 m od pláže. Vyniká svým stylem, elegancí a nestandardním interiérem. Písečná pláž je od hotelu Kiten Beach vzdálena cca 200 m. Na pláži je široká nabídka vodních sportů, občerstvení, plážové bary, tobogány, atd.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kiten Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Kiten Beach

Kvalitní hotel Kiten Beach je situován v centru letoviska Kiten, cca 200 m od pláže. Vyniká svým stylem, elegancí a nestandardním interiérem.

Vybavení:

Vstupní hala s recepcí, panoramatický výtah, restaurace s venkovní terasou, kavárna, bar, krytý a venkovní bazén, bazénový bar, bar na střešní terase, fitness. Vnitřní a venkovní jacuzzi a finská sauna za poplatek. Slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

Pokoje:

Komfortně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje, koupelna se sprchovým koutem, WC a fénem, minibar, telefon, satelitní TV, sejf, balkon.

Pláž:

Písečná pláž je od hotelu Kiten Beach vzdálena cca 200 m. Na pláži široká nabídka vodních sportů, občerstvení, plážové bary, tobogány, atd.

Strava:

Dle nabídky CK a zájezdu, Polopenze formou švédských stolů je zahrnuta v ceně. Nápoje u večeře zdarma (voda, džus, sklenice vína). Za příplatek možnost all inclusive.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.