Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kalina Garden Obzor

Dobře udržovaný hotel rodinného typu s příjemným venkovním posezením v místní restauraci s terasou a vynikající kuchyni. Mezi klienty CK velmi oblíbený. Hotel se nachází v letovisku Obzor. Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře je vzdálená cca 50 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži vodní sporty, atrakce, občerstvení, bary.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kalina Garden Obzor, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Doporučení pro hotel Kalina Garden

Dobře udržovaný hotel rodinného typu s příjemným venkovním posezením v místní restauraci s terasou a vynikající kuchyni. Mezi klienty CK velmi oblíbený. Hotel se nachází v letovisku Obzor.

Pláž

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře je vzdálená cca 50 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži vodní sporty, atrakce, občerstvení, bary. 

Poloha

Rodinný hotel Kalina Garden se nachází v centrální časti Obzoru a je vzdálen cca 50 m od velké písečné pláže.

Stravování

Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají v místní restauraci a jsou servírované.

Hotel Kalina Garden - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV a chladničkou. Možnost dvou přistýlek.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.