Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Janevi

Příjemná a poklidná rodinná atmosféra, velký venkovní bazén, krásná zahrada s posezením, výborná poloha, ubytování a služby na velmi dobré úrovni. To vše činí z hotelu Janevi velmi vyhledávanou ubytovací kapacitu. Rodinný hotel Janevi se nachází v klidné části letoviska Lozenec a je vzdálen cca 200 m od centra letoviska, 200 m od malé písečné pláže a cca 300 m od velké písečné pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Janevi, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Janevi

Příjemná a poklidná rodinná atmosféra, velký venkovní bazén, krásná zahrada s posezením, výborná poloha, ubytování a služby na velmi dobré úrovni. To vše činí z hotelu Janevi velmi vyhledávanou ubytovací kapacitu.

Pláž

Pláž je písečná, prostorná, dlouhá přes jeden kilometr a svažující se postupně do moře. Je vzdálená cca 300 m od hotelu. V letovisku najdete i menší písečné pláže. Slunečníky (mimo vyhrazený prostor CK Alexandria) a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži – občerstvení, bary, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, windsurfingu atd. (vše za poplatek).

Poloha

Rodinný hotel Janevi se nachází v klidné části letoviska Lozenec a je vzdálen cca 200 m od centra letoviska, 200 m od malé písečné pláže a cca 300 m od velké písečné pláže.

Stravování

Snídaně jsou servírované a podávají se přímo v rodinném hotelu. Možnost dokoupení večeří. Večeře jsou servírované.

Hotel Janevi - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny dřevěným nábytkem a chladničkou. Možnost dvou přistýlek.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.