Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Hotel Arcadia / Čajka beach Resort

Hotel Arcadia patřící do resortu Čajka Beach se nachází ve střední části prázdninového letoviska Slunečné pobřeží přímo u dlouhé písečné pláže přes pěší promenádu a v blízkosti obchodního a zábavního centra. Hotel doporučujeme nejen párům, které přijíždí za zábavou, ale i rodinám s  dětmi, pro které jsou v hotelu k dispozici i studia se dvěma přistýlkami.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Hotel Arcadia / Čajka beach Resort , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
11
All inclusive
Praha
Hotelový pokoj
23 690 Kč
12
All inclusive
Brno
Hotelový pokoj
23 990 Kč

Poloha hotelu Arcadia

Hotelový  Čajka beach Resort se nachází ve střední části střediska Slunečné pobřeží přímo u pláže přes pěší promenádu a v blízkosti obchodního a zábavního centra.

Vybavení apartmánů Arcadia

V hotelu Arcadia jsou studia s možností 2 přistýlek.

Vybavení hotelu Arcadia

Resort zahrnuje hotely Čajka, Metropol a Arcadia. Pěkná hala s recepcí v antickém stylu, velké bazény s dětskou částí směnárna, kadeřník, půjčovna aut, internetový kout, řada obchodů, restaurace a několik barů, kadeřník a salon krásy.

Pokoje

Pěkné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají SAT TV,telefon, centrální klimatizaci, minibar, trezor za poplatek, koupelna s vanou nebo sprchou a vysoušečem vlasů, balkon s výhledem na moře nebo do okolí.

Sport a zábava

Posilovna, sauna, masáže, vodní sporty na pláži, kulečník a stolní tenis.

Stravování

Dle CK. Polopenze bufetovým způsobem v hotelové restauraci. Možnost dokoupení all-inclusive formou plné penze včetně odpoledního občerstvení a nápojů místní výroby od 10:00 – 22:45.

Tipy pro správnou volbu

přímo u pláže | blízko rušného centra střediska | studia 2+2

Pláž

Dlouhá a široká písečná pláž je přímo před hotelem přes pěší promenádu. Lehátka a slunečníky za úhradu.

Aktuální popis od CK

StřediskoSlunečné pobřežíPolohaHotelovýResort se nachází ve střední části střediskaSlunečné pobřeží přímo u pláže přes pěší promenádu a v blízkosti...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
11
All inclusive
Praha
Hotelový pokoj
23 690 Kč
12
All inclusive
Brno
Hotelový pokoj
23 990 Kč
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.