Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Hotel

Ubytovací kapacitu Hotel v klidném prostředí s krásným výhledem na Černé moře, přímo na písečné pláži prázdninového letoviska Slunečné pobřeží, s nabídkou animačních programů můžeme doporučit všem klientům i rodinám s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha a Vybavení Hotelu

Klidná s překrásným výhledem na Černé moře. Přímo na písečné pláži. Sluneční pobřeží cca 7 km. Hotel disponuje 86 pokoji a apartmány, výtahy. Recepce a trezory k pronajmutí, hlavní restaurace, a-la-carte restaurace, lobby bar, minimarket. Ve venkovním areálu se nachází sladkovodní bazén, bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Ubytování - typy a vybavení, Pokoje

Dvoulůžkové pokoje A (1A/2A/3A): klimatizace, satelitní TV, minibar, posezení, telefon, sprcha, WC, fén, balkon nebo terasa na stranu k moři. Možnost rezervace Joker pokojů A (2S), stejně vybavené jako A (1A/2A/3A), avšak bez určení polohy. Apartmány C (2A/3A): obývací místnost a ložnice s propojovacími dveřmi, posezení, kuchyňský kout, chladnička, klimatizace, telefon, satelitní TV, sprcha, WC, balkon nebo terasa na stranu k moři. Apartmány C (3B/4B): prostornější (cca 80 m2) 2 ložnice, jinak stejné vybavení C (2A/3A). Možnost rezervace jako Joker pokoje C (2S) se stejným vybavením jako C (2A/3A).

Sport a zábava

Animační program. Fitness, stolní tenis. Za poplatek: biliár. Wellness: vířivka. Za poplatek: masáže a sauna.

Rodina a Děti

Vestavěný dětský bazén, dětské hřiště.

Stravování

Dle CK. All inclusive.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.