Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Green Life Beach Resort

Elegantní komplex Green Life Beach Resort je novinkou a další opravdovou lahůdkou v naší nabídce. Spojení krásné přírody s komfortní atmosférou komplexu zajišťuje pocit bezstarostnosti. Díky své atmosféře je vhodný pro všechny věkové kategorie. Hotelový komplex Green Life Beach Resort se nachází v lokalitě Kavacite cca 300 m od pláže. Historické centrum Sozopolu je od střediska Green Life Beach Resort vzdálené 3 km. Země je Bulharsko.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Hodnocení uživatelů
4/5
Prima

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Green Life Beach Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování

Komplex Green Life Beach Resort nabízí studia S 2+0 a apartmány A 2+2 a A 4+2. Studia S 2+0 - jedna obytná místnost s kuchyňským koutem. Apartmány A 2+2 – dvě místnosti (ložnice a obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou a kuchyňským koutem). Maximální obsazenost apartmánů tři dospělí, dva dospělí a dvě děti (do 10 let). Apartmány A 4+2 – tři místnosti (dvě ložnice a obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou a kuchyňským koutem). Maximální obsazenost apartmánů – pět dospělých, čtyři dospělí a dvě děti (do 10 let). Klimatizované (klimatizace zdarma) apartmány a studia s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou. Kuchyňský kout je zařízen varnou deskou, chladničkou a kuchyňskou linkou se základním vybavením.

Vybavení

Komplex v rozsáhlé záhradě se skládá ze 13 budov. Svým hostům nabízí Green Life Beach Resort vstupní halu s recepcí, Wi-Fi zdarma (ve společných prostorách), hlavní restauraci s terasou, denní bar, bar u bazénu, plážový bar, venkovní bazény, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénů zdarma, dětský klub, fitness (zdarma), multifunkční hřiště na fotbal a basketbal, hřiště na volejbal, tenisový kurt, biliár, masáže (za poplatek), kadeřnictví, parkoviště (zdarma).

Doporučení pro Green Life Beach Resort

Elegantní komplex Green Life Beach Resort je novinkou a další opravdovou lahůdkou v naší nabídce. Spojení krásné přírody s komfortní atmosférou komplexu zajišťuje pocit bezstarostnosti. Díky své atmosféře je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Pláž

Pláž Kavacite (vzdálená cca 300 m od hotelu) je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Poloha hotelu Green Life Beach Resort

Hotelový komplex Green Life Beach Resort se nachází v lokalitě Kavacite cca 300 m od pláže. Historické centrum Sozopolu je od střediska Green Life Beach Resort vzdálené 3 km.

Stravování

Dle ck, snídaně se podávají v hotelové restauraci formou bufetu. Možnost dokoupení večeří.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 19. 2. 2018 rUur1S <a href="http://hkwabkugcewf.com/">hkwabkugcewf</a>, [url=http://yohavzvujymj.com/]yohavzvujymj[/url], [link=http://yantjzuqhuqm.com/]yantjzuqhuqm[/link], http://muzsytptqmsl.com/ Prima
Všechna hodnocení

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.