Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dion apartmány

Rodinný apartmánový dům Dion se nachází v klidném letovisku Lozenec, pouze 30 m od hlavní písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Nabízí kvalitní ubytovní v apartmánech s výhledem na moře pro 2-4 osoby. Penzion doporučujeme hostům všech věkových kategorií, kteří vyhledávají kliednější letovisko.

Oblast
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dion apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů Dion

Rodinný apartmánový dům Dion se nachází v klidném letovisku Lozenec, pouze 30 m od hlavní písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Centrum letoviska s obchody, restauracemi a dalšími službami je vzdáleno asi 200 m. V okolí je řada restaurací, kaváren, stánků a obchodů.

Ubytování

Rodinný apartmánový dům Dion nabízí nové a moderní ubytování s vlastní pěstěnou zahradou a venkovním sezením. Prostorné apartmány se nacházejí v 1. až 3. patře. Apartmány mají 1 ložnici s manželskou postelí a obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou (lůžka až pro 2 osoby), plně vybavený kuchyňský kout (lednička, vařič, varná konvice, mikrovlnná trouba, základní nádobí), koupelnu s toaletou, LCD TV, Wi-Fi a klimatizaci. Apartmány mají prostorné terasy a balkóny vždy minimálně s jedním přímým výhledem na moře a u některých i s dalším bočním výhledem na moře. U apartmánového domu je parkoviště pro hosty. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Možná obsazenost 2-4 osoby.

Stravování v apartmánech Dion

Dle ck: bez stravy, doporučujeme dokoupení snídaní v blízkém hotelu, cca 100 m.

Vzdálenosti

Od pláže: cca 30 m od centra: cca 200 m

Aktuální popis od CK

Cena zahrnujeletenku Praha - Burgas - Praha včetně poplatků letecké dopravy, transfery, 7x nebo 14x ubytování, strava dle popisu, služby zástupce...

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.