Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Diamond

Hotel Diamond doporučujeme mladým lidem. Hotel leží u písečné pláže v oblasti Sluneční pobřeží cca 250 m (přes ulici). Obchody, bary a restaurace v bezprostřední blízkosti. Centrum historického Nessebaru cca 5 km (turistický vláček za poplatek nebo pěšky podél pláže). Země - Bulharsko

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Diamond, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
11
All inclusive
Praha
Hotelový pokoj
16 790 Kč
8
All inclusive
Ostrava
Hotelový pokoj
12 590 Kč
8
All inclusive
Brno
Hotelový pokoj
12 590 Kč

Popis hotelu :

Hotel Diamond doporučujeme mladým lidem. Hotel leží u písečné pláže v oblasti Sluneční pobřeží cca 250 m (přes ulici). Obchody, bary a restaurace v bezprostřední blízkosti. Centrum historického Nessebaru cca 5 km (turistický vláček za poplatek nebo pěšky podél pláže).

Vybavení:

Hotel Diamond nabízí 164 pokojů ve 4-podlažní budově. Přijímací hala s recepcí a trezory (za poplatek). Restaurace, pizzerie, bary, obchod se suvenýry, směnárna.

Sport a zábava:

sladkovodní bazén s terasou a barem. Lehátka a slunečníky u bazénu v ceně (na pláži za poplatek). V hlavní sezóně možnosti různých vodních sportů na pláži (místní provozovatel). Zábava : v mnoha barech, restauracích, klubech a diskotékách ve městě. Wellness tip : masáže a sauna za poplatek. Pro rodiny : zabudovaný dětský bazén. Dětské hřiště. Parkování: omezený počet parkovacích míst bez poplatku. Domácí zvíře: ne. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/7 nocí.

Ubytování :

sprcha, WC, klimatizace, telefon, chladnička, koberec, sat. TV, WC, balkón. Jednolůžkové pokoje (A1B): dvoulůžkové pokoje obsazené 1 osobou. Dvoulůžkové pokoje (A2B). Úsporné pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování :

Dlke ck, volitelně polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetu (mimo sezónu večeře výběr z menu). All Inclusive : snídaně 7.30-10, oběd 12.30-14.30, večeře 18.30-21 h. Káva, čaj, zákusky, zmrzlina 16-17.30 h. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje od 11-23 h.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisHotel Diamond se nachází v srdci letoviska Slunečné pobřeží. Jen pár metrů od hotelu se nacházejí obchody, restaurace, kavárny a bary....

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
11
All inclusive
Praha
Hotelový pokoj
16 790 Kč
8
All inclusive
Ostrava
Hotelový pokoj
12 590 Kč
8
All inclusive
Brno
Hotelový pokoj
12 590 Kč
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.