Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Conevi

Rodinný penzion Conevi s překrásným výhledem na záliv a Staré město Sozopolu se nachází pouhých 350 metrů od centra Nového města a 400 metrů od obou možných pláží. Doporučujeme aktivním klientům mladší a střední generace.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Conevi, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha penzionu Conevi

Nachází se v novém Sozopolu a je vzdálen cca 400 m od městské písečné pláže, cca 400 m od velké písečné pláže Charmanite , cca 350 m od centra Nového Města a cca 900 m od centra Starého Města.

Ubytování v penzionu Conevi 

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT a chladničkou. Možnost jedné přistýlky (ekvivalentní lůžko). Maximální obsazenost tři dospělíDoporučení

Penzion Conevi je novinkou v naší nabídce. Svým hostům nabízí ubytování rodinného typu v penzionu s překrásným výhledem na záliv a Staré Město a příjemnou atmosféru.

Pláž

Najdete zde dvě pláže – „městskou pláž“ (vzdálenou cca 400 m od penzionu ) a pláž Charmanite (vzdálenou cca 400 m od penzionu ). Městská pláž je prostorná, písečná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Pláž Charmanite je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Půjčování slunečníků a lehátek za poplatek (na obou plážích). Na pláži možnost pronájmu vodních šlapadel, vodních skútrů, vodních lyží a windsurfingu (vše za poplatek), jízdy na vodním banánu, občerstvení, bary.

Stravování

Dle CK. Bez stravy.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.