Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Calisto

Hotel Calisto se nachází v Novém Sozopolu (Bulharsko) a je vzdálen cca 150 m od velké písečné pláže Charmanite, cca 100 m od menší písečné pláže a cca 800 m od centra městečka. Najdete zde dvě pláže – „pláž Budžaka“ a pláž Charmanite. Pláž Budžaka (vzdálená cca 100 m od hotelu) je menší, písečná, dlouhá pár set metrů a svažující se postupně do moře. Pláž Charmanite (vzdálená cca 150 m od hotelu) je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Calisto, budeme moc vděční za váš názor.

Ubytování v hotelu Calisto

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Jsou zde k dispozici i hotelové apartmány A 2+2 (ložnice a denní místnost) s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) na vyžádání. Apartmány jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou. Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci (za poplatek), Wi-Fi (ve společných prostorách) zdarma, restaurace s terasou, denní bar, noční bar, čistírna (za poplatek), venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, dětský koutek, fitness (zdarma), SPA centrum (za poplatek).

Doporučení pro hotel Calisto

Hotel Calisto je novinkou v naší nabídce. Svým klientům nabízí komfortní ubytování jen pár metrů od písečné pláže a příjemnou rodinnou atmosféru.

Pláž

Najdete zde dvě pláže – „pláž Budžaka“ a pláž Charmanite. Pláž Budžaka (vzdálená cca 100 m od hotelu) je menší, písečná, dlouhá pár set metrů a svažující se postupně do moře. Pláž Charmanite (vzdálená cca 150 m od hotelu) je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Slunečníky a lehátka na obou plážích za poplatek. Vodní sporty (pronájem vodních šlapadel, skútrů, vodních lyží, windsurfingu), občerstvení, bary. Vše za poplatek.

Poloha

Hotel Calisto se nachází v Novém Sozopolu a je vzdálen cca 150 m od velké písečné pláže Charmanite, cca 100 m od menší písečné pláže a cca 800 m od centra městečka.

Stravování

Dle ck, rozšířené kontinentální snídaně. Možnost dokoupení večeří (servírované), které se podávají v hotelové restauraci.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.