Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Caesar Palace Beach

Hotel Caesar Palace Beach je ve středomořském stylu s nádherným výhledem na Černé moře.Umístěn je v klidné části, přímo na písečné pláži. Sveti Vlas cca 3 km. Sluneční pobřeží cca 7 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Caesar Palace Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha a popis hotelu Caesar Palace Beach

Hotel Caesar Palace Beach je ve středomořském stylu s nádherným výhledem na Černé moře.

Poloha

klidná, přímo na písečné pláži. Sveti Vlas cca 3 km. Sluneční pobřeží cca 7 km.

Vybavení:

Hotel Caesar Palace Beach nabízí 86 pokojů a apartmánů. Výtahy. Přijímací hala s recepcí, restaurace, restaurace á-la-carte, lobbybar, minimarket.Sport a zábava: Sport/aktivity : sladkovodní bazén s barem. Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku (na pláži za poplatek). Biliár za poplatek. Wellness tip : vířivka. Masáže a sauna za poplatek. Pro rodiny : dětský bazén. Parkování: v objektu bez poplatku. Domácí zvíře: ne. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/7 nocí.

Ubytování :

Jednolůžkové pokoje (A1A): dvoulůžkové pokoje obsazené 1 osobou.

Dvoulůžkové pokoje (A2A/A2K): chladnička, klimatizace, sat. TV, telefon, sprcha, WC, fén, balkón nebo terasa, strana k moři. A2K: vyšší patra, komfortnější.

Úsporné pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Jednopokojové apartmány (C2A/C3A): pro 2-3 osoby (cca 75 m2), obývací pokoj, samostatná ložnice, sedací kout, kuchyňský kout, koberce, jinak stejné vybavení jako A2A.

Dvoupokojové apartmány (C2B/C3B/C4B): pro 2-4 osoby (cca 80 m2), 2 ložnice, balkon, jinak stejné jako C2A/C3A.

Úsporné apartmány (C2S/C3S): pro 2-3 osoby (cca 75 m2), stejné jako C2A/C3A. Zde ušetříte neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování :

Dle ck, All Inclusive : snídaně, oběd i večeře formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 11-23 hod formou samoobsluhy (v plážovém a lobby baru dle otevírací doby). Káva, čaj a snacky od 15.30-16.30 hod. Aktivity: posilovna, stolní tenis, volejbal.

Aktuální popis od CK

DestinaceBulharsko se opět vrací do módy. Hledáte jednu z cenově nejvýhodnějších destinací pro nadšence? Již více nehledejte. Bulharsko se postará o váš...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.